הפורץ הנוצץ בתל אביב

הנכם מוזמנים לתצוגת דלתות כניסה מרהיבות דלתות כניסה 2016

מעט היסטוריה

ההיסטוריה מלמדת אותנו שעם כל בעיה של גורם כזה או אחר המהווה נזק מהותי – המוח האנושי המציא פתרון הגנתי הולם. וכך ניתן לראות כי עם השנים כנגד החץ המציאו את הקסדה, כנגד החרב המציאו את השריון,כנגד הרובה המציאו את האפוד, וכנגד הפורץ המציאו את המנעול.
ברמה הבסיסית, תפקידם של המנעולים הוא להגן עלינו ולשמור על בטחון חפצינו היקרים. בין אם מדובר על מנעול כספת, מנעול לדלת כניסה או אפילו מנעול צילנדר פשוט – המנעול מיסודו בא לתת מענה ופתרון לבעיות חדשות שנוצרו עם השנים כגון גנבים המתמחים בפריצת דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים וכו’.

תחום המנעולים לדלתות כניסה

תחום ה- מנעולים היינו תחום מפותח ומגוון ביותר ובשנים האחרונות ניתן לראות כי התחרות בתחום המנעולים בארץ ובעולם הולכת וגדלה. כאשר לכל דלתות כניסה ניתן להתאים מספר מנעולים לדלת ובכל תקופה חברות מנעולים יוצאות עם מנעול חדש לשוק הנותן מענה לשכלוליו של פורץ דלתות – למשל, מנעול חדש שנועד להקשות על הפורץ את העבודה ולגרום לעיקוב בזמן פריצת דלת כניסה של ביתנו. אך למרות זאת, גם כשאנו מצוידים במנעולים הטובים בשוק בעלי תו תקן אשר קנינו ממיטב חברות המנעולים המובילות – עדיין אנו חווים מקרים של פריצת דלתות ופריצת כספות בביתנו.

מה ההבדל בין סוגי מנעולים שונים והאם מנעול כלשהו יוכל למנוע פריצת דלת כניסה בביתנו?

ריכזנו עבורכם רשימה של סוגי מנעולים מובילים בשוק ותפקידם כולל פירוט ותכונות אופי ליד כל סוג מנעול:
מנעול ג’ואל – מנעול ג’ואל היינו מנעול עליון אשר נוסף בדלת. מנעול ג’ואל הוא בעל שלוש בריחים הפועל על עיקרון הכספת, עובי הבריחים הוא 14 ס”מ. בריח הנע בעיקרון על פעולת הכספת ומקשה על הפורץ הוא מה שמחייד מנעול זה. המנעול ממוקם בפרופיל הדלת בצורה אסטטית ונבלע עם המשקוף. במשקוף הדלת יוצאים שלושה פתחים לכניסת הבריחים אשר נכנסים לנישה שלהם במשקוף ויוצרים את פועלת הנעילה כמו במנעול כספת. המנעול מגיע בצבעי ניקל או זהב.
מנעול פייטר – מנעול פייטר היינו מנעול אשר מבוסס על אותו עיקרון כמו מנעול ג’ואל כאשר בניגוד למנעול ג’ואל במנעול פייטר קיימים בריחים מחורצים המונעים את עקירת הבריחים מהמשקוף עקב הפעלת לחץ או מעשה מנדליזם.
מנעול סופר פייטר – מנעול הסופר פייטר הוא בעל אותם התכונות כמו מנעול הפייטר אך בעל חמישה בריחים מחוצרים והיינו המילה האחרונה בתחום של מנעולי כספת. מנעול סופר פייטר הוא המנעול החזק והמומלץ ביותר בכל הנוגע למנעולי כספות וההמלצה של מנעולים בתחום.

כיצד למנוע מפורצים לפרוץ את דלת הכניסה שלך – לצפייה הקליקו

פריצת כספות חכמה -המשך מאמר

לא כל מנעולן מומחה בפריצת כספות. כאשר אתם מזמינים שירותי פריצה לכספת שלכם עליכם לוודא כי מדובר במומחה היודע מה הוא עושה, מכיר את דגם הכספת הספציפי שלכם ואת המכשור הרלוונטי לפריצתה.
עדיף תמיד לבחור מנעולן עם הרבה ניסיון בפריצות כספת ולא מישהו שרק מתחיל, כדי שתוכלו להנות מהניסיון שלו. קחו בחשבון כי גם אם מדובר בפורץ מנעולים מעולה ומיומן, פריצת כספת הינה עסק ארוך ועלולה לקחת זמן רב. עוד...

פריצת כספות חכמה – חלק ראשון

פריצת כספות הינה עבודה הדורשת מיומנות וניסיון.
כדאי לוודא כי המנעולן שתזמינו מכיר את העבודה ובעל ניסיון בפריצות של כספות מהסוג שלכם. בנוסף חשוב לבדוק את אישורי המשטרה.

פריצת כספות מקצועית
מעט מאד שירותים שתצטרכו במהלך החיים שלכם דורשים מכם את אותה הערנות והצרכנות הנכונה שדורש מכם חיפוש מנעולן מקצועי. עוד...

שירותי פריצה תל אביב והרצליה- המשך מאמר

מנעולני החברה הם מנעולנים מנוסים ומקצועיים שיגיעו במהירות ויתנו לכם מחיר אטרקטיבי שאף אחד לא יכול לעמוד בו.
פתרון לכל בעיה שלא תצוץ
שירותי מנעולנות מקצועיים הם שירותים המעניקים פתרונות לכל מצב. עוד...

שירותי פריצה תל אביב והרצליה- חלק ראשון

שירותים: פריצת רכב בהרצליה
צריכים פריצת רכב בהרצליה במחיר משתלם? אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר. חברת אנטילוק היא החברה המקצועית והאמינה ביותר לפריצה של הרכב במהירות וביעילות תוך החלפת המנעול ותיקון מנעולים לכל סוגי הרכבים.
כי אחרי המחיר, חשובה המהירות
רכב שהמנעול שלו נתקע או רכב שהמפתחות נשארו בפנים הוא רכב שלא ניתן לעשות בו שימוש ויכול לשבש את כל שגרת היום שלכם. עוד...